Wellness chalupa Dešná

Užijte si pohodlí na venkově.

Vítejte

Na naší chalupě

Soukromý areál o rozměrech 2000 m2 se rozprostírá na konci vesničky Dešná, která leží na přelomu Vysočiny a Jihočeského kraje.

Chalupa se nachází v blízkosti Vranovské přehrady (cca 15km) a stejná vzdálenost ji dělí od cyklostezek  vedoucích  u  nás,  tak   v sousedním Rakousku. Už při příjezdu do vesničky pocítíte ten úžasný klid venkova. Ale proč si neužít i na venkově trochu toho luxusu? 

Wellness chalupa Dešná Vám poskytne vše na jednom místě.  Nabízí ubytování v pěti pokojích, až pro 14 osob. Nedílnou součástí je  vyhřívaný bazén, altán s vodopádem, vířivka, sauna, hřiště a mnoho dalšího.    

Vyžití, zde najdete jak Vy, tak Vaše děti. Rádi Vám zde uspořádáme jakoukoliv oslavu, svatbu či firemní večírek .

 Fantazii se u nás meze nekladou.

Co u nás najdete? 

Wellness chalupa Dešná nabízí ubytování až pro 14 osob, v 5-ti oddělených ložnicích.  Některé pokoje jsou vybaveny prostorným balkónem, který nabízí nádherný výhled na okolní přírodu. 

Altán s jezírkem je velmi kreativním zpestřením celého areálu. Pokud Vás omrzí bazén, můžete si zaplavat v jezírku s rybičky nebo v klidu relaxovat na terase vedle vodopádu. Ti aktivnější si mohu ve vnitř altánu zahrát  nějakou hru - šipky, kulečník či fotbálek, který je Vám po celou dobu k dispozici. 

Svou snídani, oběd či večeři si můžete vychutnat v prostorné jídelně, která se nachází pár metrů za chalupou. Jídelna je vybavena velkým sálem, jídelnou a kuchyní. V jídelně najdeme i výčepní zařízení. Můžete, zde uspořádat oslavu až pro 20 lidí. 

Jaké máme vyžití?

V horkých letních dnech určitě oceníte krytý bazén, který je součástí areálu. Komu by se chtělo někam cestovat autem, když máte vedle chalupy svůj vlastní soukromý krytý bazén. Stačí jen otevřít pivko a užívat si vesnickou, avšak luxusní pohodu.

Nedílnou součástí objektu je finská sauna, která je šibalsky umístěna hned vedle zahradního jezírka. Nemusíte se tedy bát, že byste se po horké sauně neochladili. Navíc  je  velice  prostorná a pohodlně se v ní ohřeje celá rodina.

V areálu najdete vyžití pro velké i malé. Součástí areálu je také dětské hřiště.. Dále nesmíme zapomenout ani na vířivku a ohniště, kde můžete trávit svoje večery. Podívejte se i na další služby, které na chalupě můžete využít.

Nezapomeňte

Rezervujte si místo

Pokud si chcete zarezervovat naší chalupu kontaktujte nás pomocí rezervačního formuláře.

S potěšením doporučujeme

Apartmány nazývané „Panel“ leží v malebné lokalitě Chmelnice na Vranovské přehradě. Rodiny i skupiny návštěvníků si mohou užívat odpočinek, koupání, sport a společnou zábavu pod velikou zastřešenou terasou. Nabízí ubytování, občerstvenísezónní obchod.

Malebný penzion uprostřed rodiště J.J.Grasela. K dispozici je Wi-Fi připojení, úschovna kol a povoleni jsou také domácí mazlíčci. Snídaně se podávají formou švédského stolu. V penzionu se také nachází bazén se slanou vodou, venkovní whirpool či masážní křesla a infrasauna.